Trójmiejska Akcja Kobieca

Temat: Podłączanie głośników
Witam.

Robię 18-stkę na sali i mam do dyspozycji głośniki z wieży, niestety o takiej wtyczce (KLIKNIJ [Zdjęcie])

Chcę puścic muzykę z komputera i nie wiem jak podłączyć to do karty dźwiękowej.
Będę potrzebował jakiejś przejściowki?

I pytanie nr. 2:
Głośniki są tego rodzaju (KLIKNIJ) , chciałem sprawdzić ich moc i pisało 200W i niżej 130W. Nie wiem, która wartość jest właściwa.
Mam wzmacniacz gitary 65W i nie chce mi się wierzyć, żeby te niepozorne glośniki miały aż 200W mocy...

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.

Źródło: forum.idg.pl/index.php?showtopic=181775Temat: charakterystyczne smazenie mimo wymiany polaczen
" />stary zawsze tak jest i bylo od messy po peaveye na jakich mialem okazje grac ze zawsze delikatnie brumy po puszczeniu mostka, ale powinno to znikac po jego dotknieciu, tzn ze wioslo jest dobrze uziemione, co innego jest w moim bc richu, dotykam mostka a przydzwiek zostaje, odejdzmy od wzmaka bo z nim jest wszystko ok, to kwestia tylko i wylacznie gitary, poza tym na procesorze podlaczonym do wiezy w domu tez mi brumi, zdjecie niewyrazne ale wszystko jest polaczone. a wadliwe przewody i masa gniazda?

____________________________________________________________

biały to masa z gniazda, czerwony podlaczony do obudowy do masa z mostka, zielony i szary to masa z przetwornika, wszystko podlaczone na osobnych polach, jedynie przetwornik i mostek na tym samym, do tego czerwony przy srodkowym poly pota to sygnal z gniazda a czarny po prawej to stgnal z humba, zmostkowany bialy i czerw. to rozlaczanie cewek, musza byc zmostkowane bo inaczej mialby singla
Załączniki:
Źródło: forum.magazyngitarzysta.pl/viewtopic.php?t=24904