Trójmiejska Akcja Kobieca

Temat: Winstrol Depot prosze o pomoc!!
Winstrol przyjmujesz co 2 dzien w dawkach po 50mg (jeden strzał). Cykl trwałby jakies 6 tygodni.

Pamiętaj ze są skutki uboczne jednak w porówaniu do innych sterydów np omnadren czy anapolon jest mniej szkodliwy.

Ten steryd jest używany głownie do wyrzeźbienia ale nie daje dużo siły. Według mnie lepszy byłby oxandrolon drozszy ale daje jeszcze większe przyrosty sily. Winstrol bardzo niekorzystnie wplywa na ukłąd krwionośny mocno podnosi poziom złego LDL i obniza poziom dobrego HDL cholesterolu co bardo często podnosi cisnienie tętnicze ponadto wplywa rowniez na wydzielanie naturalnego testosteronu i ogólna gospodarke hormonalna organizmu natomiast oxandrolon tych wad nie posiada. Stosowany nie dluzej niz 3 miesiace w dawkach nie wiekszych niz 30mg/doba praktycznie nic nie uszkodzi.

Po Winstrolu uzyskasz dobrej jakosci mięsien ale jak wiadomo masa nie idze w parze z szybkością, natomist na oxandrolonie będziesz mial jeszcze więcej siły natomist masy przyjdzie ci minimalnie co za tym idzie zwięszysz wydatnie swoją motorykę. Pozatym oxandrolon mozna stoswac nawet 3 ,4 razy w roku w cyklach 2 miesięcznych bez praktycznie zadnych szkud dla organizmu z winstrolem juz tak nie dasz rady.

Co do cen to 100 tabsów Oxandrolonu po 2.5mg od 300 do 400 zl - zalezy jakie zrodlo
50mg strzal Winstrolu Depot Zambon 18-25 zl

Ja wolałbym odżywki niż sterydy ale jak mówię Twój wybór.
Źródło: fbn.pl/viewtopic.php?t=231Temat: Tytoń , alkohol , narkotyki i inne
Na szczęście albo na nieszcęście nie jestem od niczego uzależniony. Alkohol owszem, browar kilka razy w tygodniu 1 lub 2 butelki, marki: Kasztelan, Strong, Lech.

Co drógi weekend lub kilka razy w miesiącu (zależy jaka okazja się trafi) wodka w sporych ilościach.

Kiedyś często byłem biernym palaczem zioła, koledzy sobie jarali, a Ja piłem browara i przyglądałem się jak humorek im się poprawia

W zime codziennie kumple wpadali i robiłem im strzały (iniekcje) z testosteronu, omnadrenu, winstrolu i innych specyfików tego typu. Musze przyznać że robiłam to całkiem precyzyjnie, choć nigdy sam koksów nie próbowałem
Źródło: limp-bizkit.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=377


Temat: deca + tesiu
jeszcze jedno pyanko spotykam sie czesto z ludzmi ktorzy nie robia odblokowania przy dece i przy winstrolu przy 10 strzalach a wy co o tym myslicie??
Źródło: fbn.pl/viewtopic.php?t=3463